icon

AccuWeather

7.2.17 için
Android

4.1

7

Hava durumunu kontrol etmenin en iyi yolu

1.1M

Bu uygulamayı oyla

+3

Accuweather sadece saniyeler içinde bölgenizdeki hava durumunu öğrenmenize yardım eden bir uygulamadır. Sıcaklığı, nemliliği, sis durumunu, rüzgarı, gün doğumu ve gün batımı saatlerini görebilirsiniz...

Tüm bilgiyi almak için yapmanız gereken tek şey cihazınıza elle kendi bölgenizi girmek ya da basitçe GPS kullanarak bırakın cihaz konumunuzu belirlesin.

Accuweather'ın en iyi özelliği ekranda parmağınızı kaydırdığınızda, doğru sıcaklığın ve rüzgarın günün farklı saatlerindeki durumunu görmek. Bu şekilde, evden dışarı t-shirt ile çıkıp soğuk ve yağmurlu olduğunu farketmek gibi yaygın durumlardan kaçınabilirsiniz.

Elbette, başka bir sekmede diğer günlere ilişkin hava durumunu da görebilirsiniz ve hatta Google Maps'e danışabilirsiniz. Tüm Avrupa için hava durumu günlük videolarını izleme şansına da sahip olursunuz.

Accuweather, Android cihazlarınız içinde bulabileceğiniz hava durumu için geliştirilen en eksiksiz uygulamadır. Sadece ihtiyacınız olan şeyi size sunmaz, aynı zamanda bunu açıklayıcı ve rahat bir arayüzden yapar.
X